saytec-turkiye-calisan-isci
slider_bg_3
Tabiatın Enerjisi,
Hizmetinizde.

SAYTEC TÜRKİYE

Yenilenebilir Enerji Kaynakalarının öneminin daha da arttığı günümüzde; Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, devlet teşvikleri bu enerji kaynaklarını yatırım yapılabilir hale getirmiştir. Gelişen teknoloji ve sektöre yapılan yatırımlarla; elde edilen tecrübeler ve uygulanan projelerde tercih edilen sistem ekipmanları ve teknolojileri bu yatırımların pazarını oluşturmuştur.

Proje geliştirme aşamasında bir çok parametreler detaylı incelenmeli, en uygun bölgeye, en uygun malzeme ile yatırım gerçekleştirilmelidir. Tespiti gerçekleştirilen alan üzerinde yapılan teknik fizibilite, yıllık üretim rakamları, yatırımın geri dönüş zamanı ve finans konusu da hayati önem taşımaktadır.
Projelerinin hayata geçirilmesindeki ilk nokta olan finans çözümlerinin de en iyi şartlarda bulunması ile SAYTEC projeleri gerçekleştirirken iyi bir partner olmayı taahhüt etmektedir.

SAYTEC, Güneş Enerji Santralleri (GES) yatrımlarına danışmanlık ve alüminyum profil tedariği ve montajı sağlamak amacıyla Almanya’da kurulmuş, gelen talepler ve sektöre deneyimini daha iyi aktarmak adına anahtar teslim projelere de imza atmıştır.

Bu uzmanlık ve tecrübe; Avrupa’da bir çok ülkede santral kurulumu, önemli projelerde stratejik ve imalat konusunda partnerlik etmesine sebep olmuştur. Ülkemizde de çeşitli projelerde yer alan Saytec; SAYTEC TÜRKİYE markası ile ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile yenilenebilir enerji sektöründe, GÜÇLÜ ve ENERJİK yapısı, tecrübe ve uzmanlığı ile saygın markalar arasına girme hedefiyle yatırımlarına hız vermiştir.

PROJEKSİYONUMUZ

Güneş Enerjisi Sistemleri alanındaki tecrübemiz ve uzmanlığımız; Alüminyum profil ve gereçleri tedariği ile
projelere uygun özel sistem tasarımlarıyla başlamaktadır. Anahtar teslim Güneş Enerjisi Santral projelerinde de bu
kalite anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Başta Avrupa ülkelerinde olmak üzere birçok projeye imza atan Saytec, güçlü enerjisi ile Türkiye’de de adından söz ettirecek.